Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

kampione e shqiperise

27 vitje pritje dhe golavarazh më të mirë se Vllaznia, TEUTA kampione e Kategorisë Superiore

Teuta e Durrësit ka fituar sot me rezultatin e thellë 6-1 ndaj Apolonisë duke marrë kështu zyrtarisht titullin kampion pas 27 vitesh pritje. Një...

Lajmet e fundit