Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

Kampionatit Botëror të Fifa 2018

Ja pse nuk performoi Era Istrefi në hapjen e Kupës së Botës

Lajmi se Era Istrefi do të këndonte në natën e parë të hapjes së Kampionatit Botëror të Fifa 2018 mori dhenë dhe performanca...

Lajmet e fundit