Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

kampionati

LAJM I FUNDIT/ Ndërpritet KAMPIONATI I FUTBOLLIT, në fundjavë s’do ketë ndeshje (Mbi 2000 të rinj jashtë fushës së blertë)

Ka ndodhur më e pabesueshmja, fenomeni që nuk ka ndodhur asnjëherë më parë dhe që ka të bëjë me sportin. Federata...

Cikalleshi shënon super-golin e barazimit (Video)

Sulmuesi realizoi në minutat e fundit të sfidës golin e barazimit për Basaksehir në fushën e Konyaspor. Cikalleshi u aktivizua si zëvendësues në 62’...

Plas sherri me grushta në futbollin e femrave (Video)

Femrat kanë treguar se sport ii futbollit nuk është një ekskluzivitet i meshkujve, por kësaj here duket se është vërtetuar dhe se ato kanë...

Lajmet e fundit