Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

kampionati turk

VIDEO/ Panik në ndeshjen e kampionatit turk, lojtari i Besiktas shembet në tokë

Ndeshja mes Gaziantep dhe Besiktas, e vlefshme për kampionatin turk, nuk ka shkuar ashtu siç duhet. Futbollisti i miqve, Fabricie N’sakala është rrëzuar në tokë...

Lajmet e fundit