Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

kampionati kroat

Kroatët ‘çmenden” pas Grezdës, zgjidhet në fomacionin e javës

Nuk është më sekret tashmë që Eros Grezda është një nga talentet më të mëdha të Shqipërisë dhe njkohësisht të kamionatit kroat, ku ai...

Lajmet e fundit