Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
29 °
Enj
25 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

Kampionati i Atletikës

Kampionati i Atletikës, Shqipëria dhe Kosova me nga një medalje

Kjo përfaqësuese ka mundur të "rrëmbëje" 23 medalje në total, 9 të arta, 8 të argjendta dhe 4 të bronzta. Pas Rumanisë është renditur...

Lajmet e fundit