Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kampionati francez

PSG “stonon” pa Neymar në fushë, Montpellier e ndal në barazim

Por kjo gjë duket se ka ndikuar mirë tek skuadra e cila është ndaluar në barazimin e parë për këtë sezon dhe pikërisht...

Lajmet e fundit