Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

kampionati boteror i shahut

Live: Finalja e Kampionatit Botëror të Shahut, kush do i çojë 1 milion dollar në shtëpi? (Video)

Është duke u zhvilluar finalja e Kampionatit Botëror të Shahut mes norvegjezit Magnus Carlsen dhe shahistit rus Sergey Karjaki. Fituesi çon...

Lajmet e fundit