Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

kampion

HISTORIKE/ Florian MARKU kampion BOTE, mbreti shqiptar mposht në ring boksierin ukrainas

Florian Marku ka fituar titullin kampion bote për peshat e mesme në federatën IBF. Shqiptari ka fituar pas 10 raundve të mbyllura pa knockout,...

Rama rikonfirmon Marinajn për Malësinë, nuk kursen BATUTAT: Paulini ishte kampion, të rrifte gjithmonë, unë nuk isha…

Kryeministri Edi Rama është duke mbajtur një takim në këto momente me banorët e Malësisë së Madhe. Kryeministri nuk i ka...

Skandali me produktet ushqimore jashtë standarteve, në pranga punonjësi dhe ish-punonjësi i AKU-së

Policia e Shkodrës ka arrestuar një punonjës dhe një ish-punonjës të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit (AKU) për shpërdorim detyre, pas zbulimit të një fabrike...

Rrëfimi prekës i kampionit të boksit: Nuk kisha lekë të bleja doreza, i bëra me leshin e dhisë…

Kampioni i boksit Ismail Keta është rrëfyer sëë fundmi lidhur me situatën e vështirë ekonomike që ka kaluar. Keta iu bashkua emisionit “Shqiptarët për...

Fitorja e dyfishtë, 2 medalje ari për shqiptarët, Izmir Smajlaj shpallet kampion Ballkani

Atleti Izmir Smajlaj shpallet kampion Ballkani në kërcim së gjati. Atleti shqiptar ka marrë medalje të artë në Stamnoll, Turqi. Ndërsa...

Gjetan Keta ndeshet për titull me turkun Turgay Uzun në “Asllan Rusi”

Në datën 19 Shkurt në Pallatin e Sportit “Asllan Rusi” kampioni ynë Gjetan Keta, me pseudonimin Mike(nga ngjashmëria e luftimit si Mike Tyson) do...

Lajmet e fundit