Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

kampingu i lRI jale

Hashash, alkool, flirtime? Monika Kryemadhi i tregon të gjitha dhe zbulon si ia del me të rinjtë e LRI në kampingun e Jalës

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ndodhet në Jalë nga ku ka dhënë një intervistë për gazetarin e ABC, Eni Shehu. Kryemadhi...

Lajmet e fundit