Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kamping jale

Mehmetaj i nxjerr të “palarat” FRESSH-it: Në Jalë ju ftuam ne, s’keni paguar akoma lekët

Konflikti mes forumeve rinore të partive dikur në bashkëqeverisje, LSI dhe PD është thelluar lidhur me një kamping festiv që organizohet në plazhin e...

Lajmet e fundit