Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

kampi sirian

“S’dua të rri më në kamp”, e strukur pas murit dhe mes lotësh, 11-vjeçarja shqiptare thotë se dëshiron të kthehet në shtëpi

5 gra dhe 14 fëmijë u janë dorëzuar sot autoriteteve shqiptare. Gazetari Taulant Kopliku  ka publikuar një video, ku interviston një vajzë të vogël,...

Lajmet e fundit