Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kampi i refugjateve

Ministri Manja: Me Anglinë kemi marrëveshje vetëm për ekstradimet! SPAK me mandat të përjetshëm? “Prokurorët duhet të presin pak”

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja, ka konfirmuar dhe një herë se qeveria shqiptare nuk është në bisedime me asnjë shtet tjetër për të ngritur...

“U zgjova e zhveshur dhe e rrethuar nga 4 burra”, gruaja shqiptare denoncon abuzimin në kampin gjerman

Rasti i një gruaje refugjate shqiptare e cila pretendon se është nga punëtorët e kampit ku ajo është strehuar, është duke bërë bujë të...

Shpërthim në një kamp refugjatësh në Gjermani

Një shpërthim ka ndodhur ditën e sotme në një kamp refugjatësh ditën e sotme në Zirndorf në afërsi të Nurembergut. Foract e...

Sulmohet kampi i refugjatëve, me dhjetra të vdekur e të plagosur (Video)

#Sarmada'da rejim uçakları tarafından vurulan #Kamune kampı. #İdlib pic.twitter.com/EvRNYbVFGp— Levent Kemal (@ValkryV) May 5, 2016

Lajmet e fundit