Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kampi i refigjateve

Zjarr masiv në kampin e refugjatëve në Greqi, 4 mijë të evakuuar

Rreth 4,000 emigrantë janë evakuuar nga kampi i emigrantëve “Moria” në ishullin grek Lesbos pas një zjarri të fortë që shkatërroi tendat dhe shtëpitë...

Lajmet e fundit