Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

Kampi i Al-Hol

Rrëfehet daja i Eva Dumanit, Xhetan Ndregjoni: Ajo zgjodhi mes vetes dhe vëllait, nëse Endri do rrinte edhe 1 muaj…

Daja e Eva Dumanit, një prej fëmijëve që ndodhet aktualisht në kampin famëkeq të ‘Al Holit’ka zbuluar detaje rrënqethëse nga operacioni i shpëtimit të...

Fëmijët shqiptarë në Siri, gazetari: Dy gra janë shtatzënë në kampin e Al-Hol

"Në këtë moment shteti ka qenë i fjetur. Kosova ka lëvizur mjaft mirë para nesh dhe ka marrë rezultate. Ndërsa rezultati i parë jo...

Lajmet e fundit