Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

Kampi AlHol

Alvin Berisha u shpëtua, por ç’u bë me fëmijët e tjerë shqiptarë në kampin e ferrit? Gazetari: Kam 2 muaj që interesohem e s’më...

Gazetari Flamur Vezaj ka rikthyer sërish në vëmendje shpëtimin e Alvin Berishës duke thënë se ka plot të tjerë që kanë mbetur ende në...

Lajm i keq, ISIS merr kontrollin e kampit ku ndodhet Alvin Berisha

Alvin Berisha dhe babai i tij ne kampin Al-Hol 

Lajmet e fundit