Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kampi al hol

Pasi u riatdhesuan, Antiterrori do të marrë në pyetje të gjithë të kthyerit nga kampi i ferrit në “Al Hol”

Pasi u kthyen në Shqipëri, Antiterrori do të marrë në pyetje 19 qytetarët shqiptarë të cilët u kthyen nga kampi famëkeq i “Al Holit”...

Kreu i Antiterrorit tregon detaje nga operacioni: Janë edhe 30 shqiptarë të tjerë në kampin “Al Hol”, disa fshihen dhe nuk duan të rikthehen

Kreu i Antiterrorit Gledis Nano ka folur për operacionin e riatdhesimit të 19 shqiptarëve nga kampi Roj në Siri. Ai tha se në kampet siriane...

Lajmet e fundit