Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

kamp refugjatësh në Shqipëri'

‘Asnjë kamp refugjatësh në Shqipëri’, SHPËRTHEN deputeti: Si mund të besohet Vlahutin, pse nuk hesht xhanëm?

Shqiptaret duhet ti fshijne nga memoria ata te cilet i kthyen vuajtjet e tyre ne perfitime dhe perspektiven e integrimit ne nje rruge...

Lajmet e fundit