Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

kamorra

“Libri i zi” i trafikut të drogës: 100 milionë biseda të përgjuara për bosin e Kamorrës dhe mafien shqiptare, autoritetet italiane kanë në dorë...

Janë plot 100 milionë biseda të përgjuara që pritet të transkriptohen nga autoritetet italiane të konsideruara si “libri i zi” i trafikut të drogës...

Lajmet e fundit