Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

Kamioni

Dy makina përplasen me kamionin, 3 të plagosur

Dy vetura dhe një kamion janë përfshirë në një aksident rrugor në aksin Shkodër - Hani i Hotit disa minuta më parë. ...

Shqiptari përplaset me kamionin, plagoset rëndë

Një shtetas shqiptar është plagosur rëndë nga një aksident i ndodhur gjatë pasdites në Ravena të Italisë. Aksidenti ka ndodhur në rrethrrotullimin...

Kamioni i firmës përplas për vdekje punëtorin e mirëmbajtjes së rrugës në Vlorë

Një punëtor i një firme të mirëmbajtjes së rrugës ka humbur jetën pasi është shtypur nga kamioni i firmës në të cilën punonte. ...

Humb jetën shoferi në Bulqizë, kamioni e zuri poshtë

Rreth orës 16.45 të ditës së sotme, në Spitalin Bulqizë është çuar pa shenje jete shtetasi Bujar Llaka, 50 vjeç, banues ne Bulqizë. ...

Kamioni futet kundravajtje në mes të autostradës, makinat përpiqen të mos përplasen (Video)

Një kamion është filmuar duke lëvizur në sensin e kundërt në autostradën Plepa-Golem. Nga video e publikuar shihet se si kamioni lëviz në mes...

Kamioni nga Mali i Zi përplas për vdekje këmbësorin në Shkodër

Një aksident me pasojë vdejken e një 47 vjeçari ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Shkodrës. Një kamion...

Konflikti me pronarët, eskavatori në Tiranë shpërthen me eksploziv

Shpërthimi i sotëm që është nga dëgjuar banorët e lagjes “5 Maji” në kryeqytet, është shkaktuar nga një ekspoliziv i vendosur në një eskavator....

Lajmet e fundit