Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

Kamioni

Kaloi me kamion dhe shembi urën e Darzezës, kishte ngarkuar konteiner dhe një ekskavator; Arrestohet shoferi 52 vjeçar (EMRI)

Luftar Panahori, shoferi i kamionit që shembi dje urën e Darzezës dhe ra në lumë, është arrestuar nga Policia e Fierit, raporton newsbomb.al. Sipas...

Ndalimi i kamionit me 400 kg kokainë, reagon ministri Xhelal Sveçla: Pas 14 shkurtit, Republika e Kosovës nuk do të jetë më streha e...

Ministri i Brendshëm i Kosovës, Xhelal Sveçla, ka reaguar për ndalimin e kamionit me 400 kg kokainë nga Policia e Kosovës në bashkëpunim me...

Detaje nga konteineri me kokainë në Durrës; droga ishte fshehur në tavan, po sharrohet nga zjarrfikësit (Sasia është e madhe)

Detaje të reja dalin në dritë nga operacioni i zhvilluar ditën e sotme nga policia në Portin e Durrësit. Dyshohet se në kamionin e...

Aksident i rëndë gjatë ndërtimit të Aeroportit të Kukësit, kamioni përplas për vdekje punëtorin

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur gjatë punimeve për ndërtimin e Aeroportit të Kukësit. Një punëtor ka ndërruar jetë...

Kamioni përplas të moshuarin në Elbasan, policia jep detaje

Një 80 vjeçar është përplasur nga kamioni ditën e sotme në Unazën e qytetit të Elbasanit. Sipas të dhënave nga policia,...

Autobusi përplaset me kamionin, 36 të vdekur

Një aksident i rëndë u ka marrë jetën 36 personave në Kinë, ndërsa 36 të tjerë janë plagosur. Siç raporton “The...

Kamioni përplas motorin në autostradë, vdes në vend 50 vjeçari

Grupi hetimor ka shkruar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Të fshehur në kuti, kapen katër shqiptarë brenda një kamioni për në Britani (FOTO+EMRA)

Katër emigrantë shqiptarë, janë kapur nga policia e emigracionit teksa po përpiqeshin të kalonin ilegalisht kufitrin për në Britani të futur në disa kuti....

Aksident i frikshëm në Lushnje. Benz-i përplaset keq me kamionin, plagosen rëndë dy shoferët

Një aksident rrugor ka ndodhur pak pas mesnatës së mbrëmshme në Lushnje, ku një automjet Benz është përplasur me një kamion që transportonte bimë...

Lajmet e fundit