Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

Kamioni

Aksident i rëndë në Mamurras, treni merr përpara kamionin (PAMJET)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Mamurrasit, ku ëhstë përfshirë një tren dhe një mjet i tonazhit...

Ishte nisur drejt Vlorës, kamioni shpërthen në flakë në autostradën e Levanit (FOTO)

Një kamion i tonazhit të rëndë i nisur nga Tirana, është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në aksin rrugor të autostradës Levan-Vlorë. Kamioni...

Dëbora nxjerr kamionin nga rruga, bllokohet qarkullimi në Llogara

Rruga në Qafë Llogara për momentin është bllokuar pasi një mjet i tonazhit të rëndë, ka dalë nga rruga duke u bërë pengesë për...

119 kg kokainë në kamionin e “BanaKing”, Hoxha: Ka patur 1925 kg drogë , një pjesë është hequr

Gazetari Artan Hoxha ka folur lidhur me sasinë prej 119 kg të kokainës të sekuestruar pak ditë më parë brenda një kamioni i cili...

Aksident tragjik! Përmbyset kamioni me emigrantë, 53 të vdekur dhe mbi 100 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në jug të Meksikës ku  fatkeqësisht kanë humbur jetën 53 persona dhe dhjetra të tjerë kanë mbetur të...

4 orë i bllokuar brenda kamionit që u përmbys në Kuçovë, forcat zjarrfikëse shpetojnë shoferin

Alit Pirja, shofer i kamionit që u përmbys në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në Kuçovë, është nxjerr nga mjeti pas 4...

Shoferi maqedonas përplas me kamion gruan në Tiranë-Vorë, 66 vjeçarja ndërron jetë në spital

Ka ndërruar jetë gruaja që u përpas nga një kamion në rrugën dytësore Tiranë-Vorë. Policia bën me dije se shtetësja me inicialet D.H ka...

Kamioni përplas për vdekje 7 vjeçaren në Greqi, familja vendos që të dhurojë organet e vogëlushes për fëmijët e tjerë të sëmurë

Një 7 vjeçare është përplasur për vdekje nga një kamion në kryqëzimin e rrugëve Grigoriou Lambraki dhe Koutaisi në Nikaia të Greqisë.Ajo ishte duke...

Aksident i rëndë në aksin Elbasan – Librazhd, kamioni përmbyset dhe zë poshtë shoferin

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan – Librazhd, në afërsi të fshatit Xibrak.Një kamion është përmbysur në anë...

Aksident i rëndë te mbikalimi i Saukut, 5 makina përplasen me njëra tjetrën, ambulanca niset me urgjencë drejt vendngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotem në vendin e quajtur rrethrrotullimi i Saukut, ku një kamion dhe 4 mjete të tjera...

Lajmet e fundit