Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

Kamioni

Gruri mblidhet me lopata, hapet qarkullimi në autostradën Tiranë-Durrës

Normalizohet trafiku në autostradën Tiranë-Durrës, pas aksidentit që përfshiu një kamion të ngarkuar me grurë. Shoferi dyshohet se humbi kontrollin duke shkaktuar përmbysjen e kamionit...

Kamioni përmbyset në Kalimash-Morinë, shoferi niset me urgjencë te Trauma, bllokohet qarkullimi në autostradë

Një kamion i tonazhit të rëndë që transportonte pllaka është aksidentuar dhe për pasojë është përmbysur mbrëmjen e sotme në aksin Kukës-Morinë. Si pasojë,...

Aksidenti tragjik në Bypassin e Vlorës, Policia: Kanë ndërruar jetë shoferi dhe pasagjeri i kamionit (EMRAT)

Shoferi dhe pasagjeri i kamionit që u rrëzua në Bypassin e Vlorës, kanë ndërruar jetë të dy. Policia e Vlorës konfirmon lajmin e rëndë...

Ndërron jetë edhe pasagjeri, dy të rinjtë nga Kavaja u rrëzuan me kamion në Bypassin e Vlorës

Thellohet bilanci i aksidentit tragjik në Bypassin e Vlorës. Mësohet se edhe pasagjeri që prej një ore që nuk gjendej, ka ndërruar jetë. Më...

Aksident tragjik në Bypassin e Vlorës, rrëzohet kamioni dhe vdes shoferi, pasagjeri nuk gjendet

Një aksident tragjik raportohet të ketë ndodhur paraditen e sotme në Bypassin e Vlorës, në afërsi të Kaninës. Policia bën me dije se një...

Përmbyset kamioni me ngarkesë në aksin Gjirokastër-Sarandë (FOTO)

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Gjirokastër-Sarandë pranë Qafës së Muzinës. Mësohet se një kamion është përplasur me një tjetër mjet...

Aksident i rëndë në Mamurras, treni merr përpara kamionin (PAMJET)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Mamurrasit, ku ëhstë përfshirë një tren dhe një mjet i tonazhit...

Ishte nisur drejt Vlorës, kamioni shpërthen në flakë në autostradën e Levanit (FOTO)

Një kamion i tonazhit të rëndë i nisur nga Tirana, është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në aksin rrugor të autostradës Levan-Vlorë. Kamioni...

Dëbora nxjerr kamionin nga rruga, bllokohet qarkullimi në Llogara

Rruga në Qafë Llogara për momentin është bllokuar pasi një mjet i tonazhit të rëndë, ka dalë nga rruga duke u bërë pengesë për...

119 kg kokainë në kamionin e “BanaKing”, Hoxha: Ka patur 1925 kg drogë , një pjesë është hequr

Gazetari Artan Hoxha ka folur lidhur me sasinë prej 119 kg të kokainës të sekuestruar pak ditë më parë brenda një kamioni i cili...

Lajmet e fundit