Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

kamioni ze poshte

Kamioni zë poshtë drejtuesin e biçikletës në Tiranë, burri humb ndjenjat dhe niset me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme pranë kryqëzimit të rrugës së burgut në Tiranë. Mësohet se një kamion ka përplasur një burrë, i cili...

Lajmet e fundit