Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

kamioni shqiptar

Mes bimëve medicinale dhe drogë, kapet kamioni me targa shqiptare në Malin e Zi, kishte destinacion përfundimtar Gjermaninë

Në pikën kufitare Bozhaj në Malin e Zi ditën e sotme doganierët dhe punonjësit e policisë kanë sekuestruar një sasi të madhe droge. Mediat e...

Lajmet e fundit

Gazeta Shqiptare

Dita

Standard

Fjala