Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
53 %
0.5kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

Kamioni përplaset me makinën në Fier, mes pasagjerëve dhe fëmijë

Kamioni përplaset me makinën në Fier, mes pasagjerëve dhe fëmijë

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në dalje të qytetit të Fierit, në aksin Fier-Levan. Mësohet se një kamion...

Lajmet e fundit