Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

kamioni nga shqiperia

Kapet në Itali kamioni i nisur nga Shqipëria, me lodra fëmijësh të pacertifikuara dhe rroba të firmave botërore, 6 në pranga

Një ngarkesë me mallra të pacertefikuara është bllokuar në Portin e Barit në një kamion të nisur nga Shqipëria. Në prangat e policisë italiane...

Lajmet e fundit