Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

kamion

FOTO/Përmbyset kamioni në autostradën Tiranë-Durrës, shoferi nxirret nga mjeti, rëndohet trafiku

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të Maminasit. Mësohet se një kamion ka humbur kontrollin dhe si pasojë...

Largohet nga Jarinja edhe kamioni i fundit me mbishkrimin për asociacionin

Largohet edhe kamioni i fundit me mbishkrimin “Mirësevini në Asociacionin e Komunave Serbe” që ka qëndruar afër rrugës në Jarinje. Në një prej pikave në...

Aksident në Lezhë, autobusi përplaset me kamionin, policia drejt vendngjarjes

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në autostradën Lezhë-Milot. Bëhet me dije se aksidenti ka ndodhur te kryqëzimi i Shëngjinit, ndërsa në...

Shpërthen në flakë kamioni në autostradë, i riu tërheq vëmendjen e autoriteteve, merr topin e futbollit dhe luan në mes të rrugës

Një burrë në Wiltshire të gjithë kaosin e krijuar nga zjarri që shpërtheu në një kamion gjatë ecjes e shfrytëzoi për të luajtur futboll...

Operacioni në Portin e Durrësit, dyshohet për 150 kg kokainë mes bananeve, kontenieri ishte nisur nga Ekuadori

150 kg kokainë dyshohet paraprakisht se është kapur nga Policia në Portin e Durrësit. Kamioni me banane që ishte nisur nga Ekuadori, është kaluar...

Me destinacion Greqinë, kapet kamioni shqiptar në Maqedoninë e Veriut me 50 kg marijuana, si tentoi 40-vjeçari të korruptonte policët (DETAJE)

Në Maqedoninë e Veriut sot është kapur një kamion mallrash me targa shqiptare me drogë. Mediat maqedonase bëjnë me dije se në kamion është gjetur...

Qeni i anti-drogës nxjerr zbuluar 38-vjeçarin, policia i kap kamionin me mbi 166 kg kanabis

Një sasi e madhe droge është kapur nga policia e anti-drogës në Kilkis në Greqinë veriore. Sipas njoftimit të policisë greke thuhet se në një...

EMRAT/ Këta janë 7 të arrestuarit pas ndalimit të kamionit me 400 kg kokainë, sekuestrohen armë, fishekë dhe mijëra euro

Vijon operacioni i Policisë së Kosvës në bashkëpunim me DEA-n amerikane pas ndalimit të kamionit me 400 kg në Lipjan të Kosovës.Policia ka arrestuar...

Akuzohet se është pronari i kamionit me 400 kg kokainë, reagon biznesmeni shqiptar: Nuk është në pronësi të firmës time, ne s’kemi asnjë mjet...

Në një operacion ndërkombëtar nga DEA në bashkëpunim me Policinë e Kosovës, ditën e sotme në Lipjan është bllokuar një kamion me 400 kg...

AKSIDENT TRAGJIK/ Po bënte “garë”, autobusi përplaset me kamionin, humbin jetën 21 persona

Një aksident tragjik ka ndodhur në një autostradë në Egjiptin Jugor ku një autobus është përmbysur teksa po përpiqej të kalonte një kamion. Si pasojë...

Lajmet e fundit