Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

Kamëz

Shahini për përdhunimet e të miturve: Po ndodhin nga patriarkalizmi i thellë! Viktimat na thonë, ju lutemi na mbroni nga gazetarët

Ministrja e Arsimit Besa Shahini, ka folur për rastet e përdhunimeve në shkolla dhe mesa duket arsyet më të shumta i ka gjetur te...

U arrestua pasi kërcënoi efektivët, flet gruaja e Kryemadhit: Fëmijët s’duan të shkojnë në shkollë! Armën e sajoi polica

Flet bashkëshortja e Ronald Kryemadhit, i arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi policia shkoi në shtëpinë e tij për ta çuar në gjykatë sepse...

Dhunoi dhe pengoi vajzat të shkojnë në shkollë, kush është babai mysliman që kërcënoi për vdekje policët sot në Kamëz (AKUZAT- PËRBALLJA SI NË...

Zbardhen detaje të reja nga përplasja me armë si në filma, mes policisë dhe kryefamiljarit Ronald Kryemadhi në Kamëz, gjatë ditës së sotme. ...

Nga Fieri në Kamëz, përsëritet skandali i përdhunimeve, drejtori ‘shijon’ intervistat nëpër media, ministrja Shahini flet ‘përçart’

Përdhunimet në shkolla po kthehen në fenomen por i vetmi merak që kanë drejtuesit arsimorë, është të dalin bukur nëpër televizione. ...

Kërcënoi me armë punonjësit e policisë, arrestohet një person në Kamëz

Arrestohet një person në Kamëz i cili ka kërcënuar me armë punonjësit e policisë.   Në pranga ka rënë qytetari me...

Abuzoi seksualisht me të miturën në Kamëz, djali i 65-vjeçarit zë vendin e punës së të atit, bëhet roje shkolle

Djali i Abaz Dokut, i cili përdhunoi 15-vjeçaren bashkë tre të rinj në Kamëz është punësuar roje shkolle në vendin e të atit. ...

Abuzuan seksualisht me të miturën përmes shantazheve me video, del para Gjykatës 65 vjeçari dhe 3 të rinjtë

Abaz Doku dhe 3 të rinjtë e akuzuar për përdhunimin e një 15 vjeçareje në Kamëz kanë dalë para Gjykatës. Ata...

Në mes të ditës, në qendër të Kamzës, makina me shpejtësi ‘skëterrë’ përplas kalimtarin (FOTO NGA VENDI I NGJARJES)

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë paradite të shtune në qendër të Kamzës. Një makinë me shpejtësi ‘skëterrë’ ka përplasur...

Tentoi te vidhte marketin me armë, arrestohet 20-vjeçari në Kamëz

Policia ka arrestuar ditën e sotme një 20-vjeçar, i cili po planifikonte të vidhte me armë një market, në Kamëz. Në...

Aksident i rëndë në Kamëz, makina përplas këmbësorin

Një aksident i rëndë ka nodhur mbrëmjen e sotme në Kamëz, ku dyshohet se ka mbetur i vdekur një person. Nga...


Lajmet e fundit