Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

Kamëz

E RËNDË NË KAMËZ/ Burri qëllon me thikë gruan e tij (Si tentoi t’i ikte policisë)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kamëz. Bëhet me dije se një burrë 73-vjeç ka qëlluar me...

Makina përplas 17-vjeçaren në Kamëz, e mitura dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme tek bulevardi ‘Blu’ në Kamëz. Bëhet me dije se mjeti me drejtues shtetasin F.K.,...

Sherr brenda familjes në Kamëz, burri plagos gruan me thikë

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur sot në mbrëmje në Kamëz. Burime për mediat bëjnë me dije se pas...

Aksident në Kamëz, plagoset rëndë shoferi i ‘Smarti-it’ makina që e goditi largohet nga vendngjarja (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kamëz. Bëhet me dije se një makinë ka goditur fort automjetin...

Shahini për përdhunimet e të miturve: Po ndodhin nga patriarkalizmi i thellë! Viktimat na thonë, ju lutemi na mbroni nga gazetarët

Ministrja e Arsimit Besa Shahini, ka folur për rastet e përdhunimeve në shkolla dhe mesa duket arsyet më të shumta i ka gjetur te...

U arrestua pasi kërcënoi efektivët, flet gruaja e Kryemadhit: Fëmijët s’duan të shkojnë në shkollë! Armën e sajoi polica

Flet bashkëshortja e Ronald Kryemadhit, i arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi policia shkoi në shtëpinë e tij për ta çuar në gjykatë sepse...

Dhunoi dhe pengoi vajzat të shkojnë në shkollë, kush është babai mysliman që kërcënoi për vdekje policët sot në Kamëz (AKUZAT- PËRBALLJA SI NË...

Zbardhen detaje të reja nga përplasja me armë si në filma, mes policisë dhe kryefamiljarit Ronald Kryemadhi në Kamëz, gjatë ditës së sotme. ...

Nga Fieri në Kamëz, përsëritet skandali i përdhunimeve, drejtori ‘shijon’ intervistat nëpër media, ministrja Shahini flet ‘përçart’

Përdhunimet në shkolla po kthehen në fenomen por i vetmi merak që kanë drejtuesit arsimorë, është të dalin bukur nëpër televizione. ...

Kërcënoi me armë punonjësit e policisë, arrestohet një person në Kamëz

Arrestohet një person në Kamëz i cili ka kërcënuar me armë punonjësit e policisë.   Në pranga ka rënë qytetari me...

Abuzoi seksualisht me të miturën në Kamëz, djali i 65-vjeçarit zë vendin e punës së të atit, bëhet roje shkolle

Djali i Abaz Dokut, i cili përdhunoi 15-vjeçaren bashkë tre të rinj në Kamëz është punësuar roje shkolle në vendin e të atit. ...

Lajmet e fundit