Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

Kamëz

Rama takim me të rinjtë: Ishte politika e vjetër që e la Kamzën pa shpresë, sot kemi çerdhe dhe kopshte…(E PLOTË)

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme në kuadër të fushatës elektorale ka zhvilluar takimin në Kamëz. Rama u shpreh se ishte politrika ajo që e...

I dyshuar për vjedhje në Kamëz, policia dhunon 16 vjeçarin, flet nëna: Kishte dëmtim të rëndë në gojë dhe në kokë…(E PLOTË)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak ditë më parë në Tiranë, ku është arrestuar një 16-vjeçar i akuzuar si autori i një grabitjeje...

“Hajde themi të gjithë Rama ik”, kryeministri batuta me fëmijët në Kamëz (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka vizituar shkollën e re “Halit Coka” në Kamëz. E teksa ka vizituar shkollën, Rama më pas ka zhvilluar...

Atentat në Kamëz/ Shtypi pultin për të hapur makinën, shpërthen automjeti (EMRI)

Një atentat ka ndodhur në Kamëz. Një person ka shtypur pultin për të hapur makinën dhe në atë moment ajo ka...

Kanosi një person në Lushnje, arrestohet 28-vjeçari nga Kamza, ja çfarë i gjeti policia në makinë

Një 28-vjeçar është vënë në pranga, pasi në lagjen “Çlirim”, Lushnjë, për motive të dobëta ka kanosur një person. Sipas njoftimit...

Rrëmbehet një vajzë në Kamëz, qytetari merr policinë në telefon dhe tregon se e futën me zor në makinë

Një qytetar ka telefonuar policinë gjatë ditës së sotme për t'i thënë se një vajzë e kanë futur me zor në makinë. ...

Aksidenti tragjik në Kamëz mbrëmjen e kaluar në Bathore, shpejtësia i merr jetën 22 vjeçares, plagoset shoqja e saj shofere (EMRI-FOTO)

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Bathore, ku dy vajza me një makinë tip “Smart” janë përplasur me një makiën tjetër....

E RËNDË/ Sherr mes të rinjve në Kamzë, plagosen me thikë tre 17 vjeçarë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kamëz, ku pas një sherri banal janë plagosur me thikë 3 të rinj. ...

Aksident i rëndë në Kamëz, makina përplaset me shtyllën, përfundon në spital shoferi

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kamëz ditën e sotme. Një makinë është përplasur me shtyllën. I plagosur ka mbetur...

Plagosi me thikë bashkëshorten, 73-vjeçari para Gjykatës: Debatuam për një çelës, gjatë zënkës u vetëplagos

Ditën e sotme ka dalë para gjykatës Ndrue Prenga, i cili 3 ditë më parë dyshohet se qëlloi me thikë bashkëshorten e tij, në...

Lajmet e fundit