Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
100 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
14 °
Enj
8 °
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

TAG

Kamëz

Prokuroria zbardh detaje rreth presioneve që bënin policët e rremë, mbeten në burg Halil e Shaban Topalli

Prokuroria zbardh detaje rreth presioneve që bënin policët e rremë, të cilët u arrestuan në Kamëz. Dy ngjarje të veçuara, ku policët e rremë...

Arrestohen dy shtetas, paraqiteshin si punonjës policie, kërcënonin persona për t’i grabitur

Dy shtetas janë arrestuar sot dhe një i tretë është shpallur në kërkim pasi paraqiteshin si punonjës policie, bënin kontrolle mjetesh dhe më pas...

Shpërthen bombula e gazit në Kamëz, një i plagosur

Një i plagosur si pasojë e shpërthimit të bombulës së gazit në Kamëz. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Londër” dhe i plagosuri...

Zbardhen detaje nga arrestimi i 10 policëve mbrëmjen e djeshme

Prokuroria e Tiranës ka nxjerrë urdhëra ndalimi për disa punonjës policie të Komisariatit nr.5 Tiranë dhe inspektorë të Inspektoratit Ndërtimor Urbanistik Vendor (INUV) të...

Ky do jetë sheshi i ri në qendër të Kamzës (Foto)

Ndër projektet e Bashkisë Kamëz që do të zbatohen gjatë vitit 2016 është edhe ndërtimi i sheshit të ri në qendër të qytetit, pranë...

Kamzë/ Tenton të përdhunojë gruan në mes të rrugës, i gris rrobat dhe e shtrin përtokë

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në një prej lagjeve të Kamzës, ku një 30 vjeçare i ka shpëtuar përdhumit falë ndërhyrjes së disa kalimatarëve...

Një mundësi origjinale për punë, të bëhesh Ambasador i Kamzës në BE

Je i diplomuar në marrëdhënie ndërkombëtare dhe je njohës i mirë i një prej gjuhëve të vendeve të BE-së? Atëherë ke mundësinë e artë...

Kamëz/ Sherri për fishekzjarret përfundon me dy të plagosur me armë

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e plumbave që ata kanë marrë, pasi një sherri banal të ndodhur në qendër të Kamzës....


Lajmet e fundit