Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

Kamëz

Shpërthim i fuqishëm pranë Komisariatit Nr.5, raportohet për dy të plagosur. Evakuohet zona

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pak më parë në ambientet pranë Komisariatit Nr.5 në Kamëz. Raportohet se një depozitë vaji...

“Nuk gjeja kinema kur erdha nga Parisi”, Rama tregon peripecinë, por të rinjtë e akuzojnë për seksizëm

Kryeministri Edi Rama u akuzua nga të rinjtë e qendrës ATA në Kamëz për një koment seksist, ndërsa u tregonte vajzave dhe djemve të...

Përdhunoi 11 vjeçaren, policia arreston 21 vjeçarin nga Kamza

Policia e kryeqytetit ka arrestuar një 21 vjeçar të dyshuar se ka përdhunuar një vajzë të mitur pasi i është futur në banesë. ...

Arrestohet 33-vjeçari në Bathore, ngacmoi seksualisht adoleshenten

Një 33 vjeçar në Tiranë është arrestuar nga forcat e policisë pasi ka përndjekur dhe ngacmuar seksualisht një adoleshente. Në prangat e...

DETAJET / Si i fuste në kurth 24-vjeçarja nga Kamza personat që grabiste me të dashurin (FOTO)

Pas një pune hetimore dhe një sërë veprimesh proçeduriale për këta shtetas është arritur të dokumentohet me prova ligjore se janë autorë të...

Përplasi kalimtarin, të riut me “Range Rover” i gjendet drogë dhe alkool (Video)

Policia e Tiranës ka publikuar videon e arrestimit të 22 vjeçarit, shofer i mjetit “Range Rover” që përplasi një kalimtar në Kodër Kamëz. ...

Ndodh edhe kjo, shihni çfarë bën shoferi në Kamëz (VIDEO)

Një shofer tek ura në Kamëz ka hyrë në korsinë e gabuar. Ndërsa të gjithë makinat vijnë përballë tij, ai lëviz...

Adoleshenti terrorizon Tiranën, qëllon në ajër me breshëri automatiku

E shtëna me armë zjarri në ajër do t’i kushtojë shtrenjt një 19-vjeçari, që u arrestua në flagrancë nga policia. Policia...

Ndriçohet rruga nga mbikalimi deri në Kamëz, projekt edhe për hyrjen nga Kombinati

Një nga hyrjet kryesore të Tiranës, që lidh veriun e Shqipërisë me kryeqytetin ka nisur të marrë një pamje të re. Bashkia e Tiranës...

Lajmet e fundit