Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
2 %
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
8 °
E diel, 26 Mars, 2023

TAG

Kamëz

Të shtëna me armë në Kamëz, qëllohet drejt një lokali

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kamëz. Mësohet me autori/rët kanë hapur zjarr drejt...

I vihet TRITOL gjatë natës marketit në Kamëz, ja kujt i përket (EMRI)

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në një market në rrugën "Demokracia”, Kamëz. Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm,...

5 minuta e 30 sekonda/ Dan Hutra qëllon me breshëri në familjen e ish-gruas, rruga e mbushur me fëmijë të shkollës (VIDEO)

5 minuta e 30 sekonda i janë dashur Dan Hutrës për të vrarë dy gra të familjes Hysa në Kamëz dhe për të plagosur...

“Boll më”, vrasja e tre grave në Kamëz, paralajmërohet protestë para Ministrisë së Drejtësisë

Një protestë është paralajmëruar ditën e sotme pas ngjajres trodnitës ditën edjeshme në Kamëz, ku u vranë tre gra dhe u plagosën tre të...

Krimi i trefishtë në Kamëz, autori Dan Hutra i kishte planifikuar vrasjet kur ishte pas hekurave

Dan Hutra autori i masakrës së djeshme në Kamëz, i kishte planifikuar vrasjet që kur ishte në qelitë e burgut. Veç grave, në plan ai...

“Një person i dënuar gjezdis me armë”, Tabaku për masakrën e trefishtë: ILD të hetojë gjyqtarin që amnistoi një vrasës

Deputetja e PD, Jorida Tabaku ka reaguar në lidhje me ngjarjen er ëndë të shënuar në Kamëz, ku humbën jetën tre gra dhe mbetën...

Person me rrezikshmëri të lartë, Apeli i Tiranës për Dan Hutrën: E rrëzuam kërkesën për liri, s’dimë çka ndodhur në shkallët e tjera

Dan Hutra kreu një krim të rëndë sot në Tiranë, ku vrau tre gra dhe plagosi tre të tjera. Hurta është një person që duhet...

“Dreqi ta hajë, mbani përgjegjësi”, Braçe për krimin në Kamëz: Të kesh vrarë, përdhunuar dhe të jesh i lirë, është terror

Deputeti Erion Braçe ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë të shënuar sot në Kamëz, ku u vranë 3 gra dhe u plagosën...

Zbardhet ngjarja e dytë në Kamëz, Etleva Kurti u vra për gjakmarrje, vëllai i dënuar me burg përjetë (DETAJE)

Etleva Kurti është  njëra prej tre grave të vrara ditën e sotme në dy ngjarje të ndryshme brenda një  ore në Kamëz. Policia bëri...

Policia e Tiranës sqaron: Dan Hutra plagosi ish-bashkëjetuesen dhe nënën e saj, vrau motrën dhe kunatën! Në 2007 ka ekzekutuar gruan e parë

Policia e Tiranës ka dalë me njoftim zyrtar dhe sqaron se nga ngjarja në Kodër Kamëz ka vrarë me armë zjarri motrën e bashkëjetueses...

Lajmet e fundit