Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

kamerat

Çmontimi i kamerave të krimit, gazetari: Janë hequr në zonat gri të fushatës elektorale

Gazetari i kronikës Artan Hoxha ka treguar mbrëmjen e sotme se kamerat pa leje që ishin vendosur në rrugët dhe sheshet e qyteteve të...

VIDEO TRONDITËSE e tërmetit në Turqi, 70 sekondat e tmerrit kur toka “kërcen” pa u ndalur

Një video rrëqethëse nga Turqia, e publikuar së fundmi tregon intensitetin dhe kohëzgjatjen e tërmetit shkatërrues që goditi vendin në orët e para të...

Nga Korça në Vlorë, shkëputen “fijet” e krimit, hiqen me dhjetëra kamera

Policia e Shtetit ka vijuar me operacionin “Fijet” ku janë çmontuara të tjera kamera të vendosura në mënyrë të jashtëligjshme. Sipas njofitmit të policisë mësohet...

VIDEO/ Kamerat e Kuvendit kapin “mat” Monika Kryemadhin, çfarë po shihte në telefon

Seanca e sotme plenare në Kuvend u shoqërua me debate të forta. Por, përveç tensioneve mes deputetëve të opozitës dhe mazhorancës, kamerat e Kuvendit...

“Nuk ka asnjë sekret për McGonigal”, Çuçi flet për ish-agjentin e FBI-së, komenton edhe çmontimin e kamerave: Po i japim mesazh krimit

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, ka bërë me dije se gjatë mbledhjes së Këshillit të ministrave ditën e sotme u miratuan dy vendime të...

Prerja e “fijeve” të krimit në vend, Mullai: Janë hequr 299 kamera, strategji e re për të rritur sigurinë

Zëdhënësi i Policisë së Shtetit, Gent Mullai, ka deklaruar se aksioni për heqjen e kamerave të vendosura nga bandat kriminale në disa qytete të...

“Fijet” e krimit priten edhe në Tiranë, nis heqja e kamerave që monitoronin Policinë dhe kundërshtarët

Policia e Tiranës i bashkohet drejtorive të tjera në qarqe që kanë nisur operacionin "Fijet", për çmontimin e kamerave spiune në rrugët dhe vendet...

Priten “fijet” e krimit edhe në Gjirokastër dhe Dibër, policia çmonton kamerat, e pësojnë dy shtetas

Aksioni për çmontimin e kamerave të paligjshme është shtrirë në të gjithë vendin. Pas aksioneve në Shkodër, Vlorë dhe Durrës, policia bën me dije se...

Policia e Durrësit zbulon autorët e kamerave: Kontrolloheshin nga Dubai, në Shijak i kishte fisi Avdyli! 18 u zbuluan në Nikël e Krujë

Dyzetë e shtatë kamera të vendosura në mënyrë të paligjshme në territorin nën administrim të Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës, janë zbuluar dhe çmontuar...

Monitoronin lëvizjet e Policisë, “Shqiponjat” çmontojnë kamerat e vendosura nga grupet kriminale në Shkodër

Policia e Shkodrës ka nisur një operacion të padëgjuar në rrugët e kryeqendrës së veriut, për të çmontuar kamerat e sigurisë. Mësohet se ato...

Lajmet e fundit