Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022

TAG

kamera

Kamerat e sigurisë filmojnë momentin kur Samsung Galaxy S7 shpërthen brenda lokalit

Kamerat e sigurisë në një lokal në Witham, Essex të Britanisë së Madhe kanë filmuar momentin e shpërthimit të një celulari Samsung Galaxy S7....

Publikohet video që zbardh të vërtetën e përplasjes së biznesmenit Bamllari me policinë

Është publikuar video që zbardh të vërtetën e përplasjes së pronarit të picerisë “Era” dhe djalit të tij me efektivët e policisë së shtetit....

Rumuni kap me kamera të fshehtë pronarin shqiptar në Angli: Na trajton si skllevër (Video)

Pronari i lavazhit është shqiptar dhe quhet Avion Elezi. Një nga marifetet e tij që të mos i largohen punëtorët është që...

Polici i Bashkisë i thotë qytetarit se është e paligjshme të filmosh në mes të Tiranës (Video)

Nga kompleksiteti, padituria, apo frika e prishjes së imazhit, shpesh policia shqiptare dhe jo vetëm, duket se shqetësohet nga syri i kamerave të telefonave...

Lajmet e fundit