Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

kamera

Dash Shehi përpiqet të dalë “live”, por nuk ia thotë shumë nga teknologjia

Dash Shehi, është ndër të paktët politikanë karizmatik të cilët gëzojnë mbështetje nga qytetarët, shkruan newsbomb.al. Për thjeshtësinë dhe humorin e hollë me të...

3-vjeçari ndërroi jetë në kopshtin “Flatrat e Dijes”, familjarët para Prokurorisë: Duam drejtësi, s’besojmë që është mbytur te varsja e rrobave

Familjarët  e 3-vjeçarit që ndërroi jetë në kopshtin "Flatrat e Dijes" në Fier disa ditë më parë, kanë shkuar para Prokurorisë dhe kërkojnë drejtësi...

“Pritet të zbulohet një krim i fortë”, gazetari Koka: Kamerat “spiune” kanë fiksuar makinën që ka lëvizur viktima…

Gazetari i njohur Spartak Koka është shprehur se shumë shpejt do të zbardhet një ngjarje e rëndë kriminale që ka ndodhur në vend. Ai në...

Kuvendi merr përsipër edhe regjinë e institucionit, gazetarët dhe kamerat e televizioneve nuk do të lejohen në mbledhjet e Komisioneve Parlamentare

Duke filluar nga shtatori, gazetarët dhe kamerat e televizioneve shqiptare nuk do të lejohen të marrin pjesë në mbledhjet e Komisioneve Parlamentare.Byroja e Kuvendit...

Kamera e ndezur “i bën gjëmën” politikanit kanadez, shfaqet duke urinuar në seancën plenare online

Një politikan kanadez ka kërkuar falje publike, pasi u shfaq duke urinuar gjatë një seance online në Parlament. “Unë urinova pa e kuptuar që isha...

A munden kamerat në qendrat e votimit të na zbulojnë votën? Përgjigjet Celibashi: Janë vendosur për të parë kush hyn e kush del,...

Të gjitha qendrat e votimit ditën e nesërme do të jenë të pajisura me kamera vëzhgimi, por qytetarët kanë ngritur shqetësimin se me anë...

‘Unë e mbylla këtë’, Lleshaj provon të fikë kamerën por ‘dështon’, Ministri e ka ‘pisk’ me teknologjinë (VIDEO)

Ministri Sandër Lleshaj ka mbledhur në një diskutim online drejtorët e policisë vendore dhe prefektët, për të diskutuar në lidhje me luftën anti-kanabis. ...

170 mijë kamera për njohjen e fytyrës, Rusia shfrytëzon teknologjinë për të ndëshkuar ata që shkelin karantinën

Rusia duket se po e shfrytëzon mjaft mirë situatën e krijuar nga COVID-19, duke provuar edhe teknologjitë e reja që kanë vënë në përdorim....

Enca nuk përmbahet, tymos para kamerës (FOTO)

Enca Haxhia është një ndër femrat shqiptare më të komentuara.   Këngëtarja di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Së...

Gjykata lë në burg 20 protestues, prindërit bërtasin të revoltuar para kamerave: Gjakpirësi, vrasësi, të grisin kushtetutën e Enver Hoxhës

Gjykata e Tiranës ka vendosur masat ‘arrest me burg’ për 20 protestues, për 11 ‘arrest shtëpie’ dhe ‘detyrim paraqitje’ për 19 të tjerë, të...

Lajmet e fundit