Tirana
fog
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
100 %
0.5kmh
58 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

kamera sigurie

“Autorët bllokuan valët e kamerave”, Artan Hoxha tregon detajet nga atentati i mikut të Ervis Martinajt: Ai nuk pa gjë në celular

Artan Hoxha ka dhënë detaje nga atentati që iu bë Ylli Brahimit, person i afërt me Ervis Martinajn. I ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit" në...

Hiqen 20 kamera në Fier dhe Lushnje, nën hetim pesë persona

20 kamera të montuara ilegalisht në rrugët e qytetit të Lushnjes dhe Fierit janë hequr nga Policia e Shtetit, në kuadër të operacionit të...

Pas Shkodrës dhe Vlorës, Policia aksion për heqjen e kamerave “spiune” në Korçë, çmontohen 31 pajisje  

Pas Shkodrës dhe Vlorës, Policia ka ndërmarrë aksione dhe në Korçë dhe Pogradec për heqjen e kamerave “spiune” të vendosura në ambiente publike. Bëhet me...

Policia çmonton “Big Brotherin” në rrugët e Shkodrës, hiqen kamerat e grupeve kriminale edhe në Vlorë

Policia e Shkodrës ka vijuar aksionin për çmontimin e kamerave pa pronarë të instaluara në shtyllat dhe akset kryesore të qytetit verilindor. Policia thotë se...

Masa për parandalimin e ngjarjeve kriminale, instalohen kamera sigurie që lexojnë targat, Tirana në “vëzhgim”

Policia e Shtetit ka marrë marrë masa të reja për të bërë të mundur parandalimin e ngjarjeve kriminale në vend. Bëhet me dije se policia...

Të burgosurit kërcënojnë stafin e burgut, Drejtoria e Burgjeve kërkon kamera trupi për rritje të sigurisë

Drejtoria e Burgjeve ka kërkuar pajisjen me kamera trupi të punonjësve gjatë kryerjes së shërbimit. Sipas tyre të burgosurit kërcënojnë dhe...

Lajmet e fundit