Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

kamarieri

Detaje të reja nga plagosja në Durrës, 29 vjeçari kamarier u gjet në tualet me thikë në dorë

Detaje të reja janë zbuluar nga plagosja e ndodhur ditën e sotme në një lokal në Durrës.Mësohet se 29 vjeçari i plagosur punonte kamarier...

‘Manuali i mirësjelljes së kamarierit’, Rama batuta nga Shijaku: Kafen në fillim grave, pastaj atyre beqare, pastaj vajzave. Burrave në fund (VIDEO)

Kryeministri Rama ndodhet ditën e sotme në Shijak, ku ka vizituar shtëpitë e rindërtimit, të cilët në këtë zonë kanë përfunduar të gjitha (shtëpitë...

Clinton flet për emocionet e përjetuara në Prishtinë: Kamarieri shqiptar më ra në gjunjë dhe…

Ish-Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton mbajti sot fjalimin në Prishtinë në kuadër të 20-vjetorit të ndërhyrjes së NATO-s në Kosovë,...

Kamarieri i parë më 1974-ën, kush është shqiptari që i shërbeu Titos

Ndonëse ka mbushur të 70-tat Ibrahim Qerimi ende nuk i ka harruar mësimet që  ka ndjekur dikur në fushën e hotelerisë. ...

Grabitet lokali te sheshi “Willson”, kamarierit i marrin gjithë xhiron ditore

Një kamarier lokali te sheshi “Willson” është grabitur nga një person. Mësohet se autori është futur në lokal dhe i ka...

Kamarieri i lokalit të natës e përdhunoi pasi e ndoqi deri në shtëpi, gruaja me mision të huaj në Shqipëri

Kamarieri 20-vjeçar përdhunoi shtetasen e huaj 37-vjeçare me iniciale L.A pasi e ndoqi deri në shtëpinë ku ajo jetonte. Bëhet e...

Gjesti i rrallë, kamarieri nga Shkodra që dhuron çdo ditë bakshishet e tij

Një gjest i adhurueshëm dhe i rrallë nga ky i ri i cili punon si kamarier në një nga lokalet e Shkodrës. Ai ia dhuron...

Lajmet e fundit