Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

kallashnikov

FOTO E LOKALIT/ Atentati në mes të Lushnjes, viktima ishte i ulur me miqtë e tij në tavolinë, autorët e qëlluan me breshëri me...

Detaje të reja zbardhen nga atentati i mbrëmjes së sotme nëë mes të qytetit të Lushnjes, ku persona ende të paidentifikuar qëlluan me armë...

VIDEO-SKANDALI/Dasmorët qëlluan me KALLASHNIKOV në mes të autostradës, policia vihet në lëvizje për të gjetur autorët

Pas videos së publikuar nga newsbomb.al, ku në mes të autostradës shiheshin disa dasmorë që qëllonin me kallashnikov, Policia e Shtetit është vënë në...

VIDEO-SKANDAL/ “Çmenden” dasmorët në Shqipëri, qëllojnë në mes të autostradës me kallashnikov

Një video skandaloze po qarkullon në rrjetet sociale, ku shihet se një person qëllon nga makina me kallashnikov në mes të autostradës. Sipas asaj që...

Me kallashnikov, drogë, doreza e targa të vjedhura, arrestohet 27-vjeçari në Kurbin (EMRI)

Një 27-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Kurbinit pasi është kapur me kallashnikov, drogë dhe makinën me targa të vjedhura. Bëhet me dije...

I vuri zjarrin malit të Gjallicës, arrestohet Ekrem Onuzini, mbante kallashnikov në shtëpi

Ekrem Onuzini është arrestuar nga Policia e Kukësit, pasi dyshohet se i ka vënë zjarrin një pjese toke në malin e Gjallicës. Në momentin e...

Gruaja nuk pyet për polici, shëtit me Cadillac dhe varet jashtë xhamit me kallashnikov në dorë

Policia e San Fraciskos ka publikuar së fundmi një foto tepër shqetësuese të një pasagjereje e cila ishte mbështetur në dritaren e automjetit me...

23 vjeçari konfliktohet me çiftin e bashkëshortëve në Kurbin, merr kallashnikovin dhe qëllon në ajër para shtëpisë së tyre (EMRI)

Një 23 vjeçar është arrestuar në Kurbin pas sinjalizimit të Policisë nga qytetarët se po kanoste me armë një familje. Ne pranga ka rënë...

Parandalohet tragjedia në Fier/ Zihet me fqinjin dhe merr kallashnikovin për ta ekzekutuar, policia arreston dy persona

Një ngjarje me pasoja për jetën është parandaluar ditën e sotme nga Policia e Fierit. Burime për uniformat blu bëjnë me dije se kanë arrestuar...

“Mburrej” në rrjetet sociale me foto me armë dhe qëllonte në ajër, policia identifikon dhe arreston 17-vjeçarin në Tiranë

Një 17-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi është kapur me armë  pa leje. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi...

Pas sherrit tentoi ta qëllojë me thikë, 46-vjeçari nxjerr kallashnikovin dhe qëllon 39-vjeçarin (EMRAT – DETAJE NGA NGJARJA)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tropojë, ku ka mbetur i plagosur Bardhyl Kolbiba, 39-vjeç. Burime për uniformat blu bëjnë me dije se...

Lajmet e fundit