Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

Kallashi

E dashuruar larg syve të njerëzve, dikur bënte namin, ja çfarë po ndodh me Kallashin

Dikur Donjeta Kosumi, e njohur me emrin Kallashi bënte namin me kërcimet dhe videot e saj në rrjetet sociale. Mirëpo, tashmë janë bërë katër vite...

‘Me Gjikon do më pëlqente’, Kallashi ‘i ngrin’ buzëqeshjen Elita Rudit

Kallashi ishte e ftuar së fundmi në “Elite shoë” ku tregoi se në Zvicër punonte në një club kërcimtare, por tani nuk merret më...

Kallashi ‘tërbon’ fansat, kërcen twerk nudo (VIDEO)

Balerina sexy Donjeta Kosumi ose siç njihet ndryshe me pseudonimin Kallashi ka tërhequr vëmendjen me një video në instastory ditën e sotme. ...

Kallashi nuk përmbahet kërcen “twerk’ përpara Noyzit

Mbrëmjen e kaluar Noyzi dhe Kallashi ishin ftuar të performonin në një club nate në kryeqytet. Me sa duket prezenca e...

Parandalohet tragjedia, 41 vjeçari tenton të vrasë me armë dy vëllezër, si ndërhyri policia

Policia e Lushnjes parandalon një ngjarje të rëndë kriminale, teksa një debat mes dy vllezërve dhe një tjetër qytetari, precipitoi në një tentative për...

Lajmet e fundit