Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
50 %
5.1kmh
0 %
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
E hënë, 30 Janar, 2023

TAG

kali

Vrau me çifte kalin e Farma Sotira Agroturizëm, identifikohet autori

Policia ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën e djeshme ku kali i Farma Sotira Agroturizëm u vra me çifte. Në njoftimin...

I vranë me çifte kalin, Farma Sotira Agroturizëm thirrje: Të zbardhet ngjarja dhe të dënohen autorët!

Farma Sotira Agroturizëm ka bërë me dije se kalin e tyre, Balashin, e kanë vrarë sot në zonën e Shelgurit me çifte persona të...

Pamje dramatike: Kali përplaset me makinën në mes të Shkodrës

Një kalë që duket se i ka shpëtuar të zotit është përplasur nga një makinë në mes të Shkodrës. Aksidenti i pazakontë ka ndodhur në...

Kali qan në funeralin e pronarit të tij (Video)

Një video e regjistruar në Brazil ka kapur momentin kur një kalë duket sikur po vajton për vdekjen e pronarit të tij. ...

Policia Bashkiake sekuestron dy kuaj që po kullosnin buzë Lanës (Video)

Policia Bashkiake, në një ngjarje mjaft të çuditshme dhe gati të pakuptimtë ka vendosur të sekuestrojë dy kuaj që po kullosnin buzë lumit të...

“Kënga e Rexhës…”, dyshime se Rexha nuk u mbyt nga kali por u vra nga një pjesëtar i familjes

Kënga e Rexhës, ndër më të njohurat dhe më të kënduarat për rreth 100 vjet në Kosovë dhe veri të Shqipërisë, mund të ketë...

Aksident i rrallë, kali hyn në makinë (Foto)

Një aksident i rrallë ndodhi të shtunën në Greqi, kur makina përplasi një kalë në rrugë dhe për pasojë kafsha ngordhi, ndërsa shoferi i...

Lajmet e fundit