Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

Kali i Trojes

Në garë përballë Macron për Presidente të Francës, Marine Le Pen i përgjigjet akuzave: Nuk jam kali i Trojës së Putinit

Kandidatja për Presidente e Frnacës, Marine Le Pen, e cila garon përballë Presidentit aktual Emmanuel Macron, ka hedhur poshtë akuzat ndaj saj se ajo...

Pa leje dhe i ndërtuar në trotuar, IKMT prish “Kalin e Trojës” në Elbasan (VIDEO)

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) vijon aksionin për prishjen e ndërtimeve pa leje. Sot aksioni ka vijuar në Elbasan, siç duket në videon...

Lajmet e fundit