Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Kakavije

20 kg kanabis fshehur në sedilet e makinës, arrestohet 25 vjeçari në Kakavijë (EMRI)

Një 25-vjeçar ka rënë në pranga e policisë së Kakavijs pasi i është gjetur në makin një sasi e madhe kanabisi. Bëhet me dije se...

Tentoi të futet në Shqipëri me dokumente false, arrestohet italiani në Kakavijë, procedohet 60-vjeçari që e ndihmoi në kufi

Një 25-vjeçar Italian me iniciale G. C., është arrestuar nga Policia kufitare në Kakavijë, pasi tentoi të futet në territorin shqiptar me dokumente false. Gjatë...

Arrestohet në Kakavijë 26 vjeçari nga Siçilia, në makinë iu gjetën disa doza kokainë

Një 26 vjeçar nga Siçilia është arrestuar ditën e sotme në Kakavijë, pasi në automjetin e tij iu gjetën disa doza me kokainë. Në pranga...

Me heroinë në “Benz” drejt Greqisë, arrestohet 45-vjeçari në Kakavijë (EMRI)

Një 45-vjeçar ka rënë në prangat e policisë kufitare të Kakavijës, pai akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Në pranga ka rënë Spiro Qose, banues...

Radhë të gjata në Kakavijë, një grua dorëzon testin negativ, por pas “rapid” test rezulton pozitive me Covid-19

Radhë të gjata makinash janë krijuar në Kakavijë ditën e sotme nga pala greke. Bëhet me dije se të gjithë udhëtarët me ose pa vaksinë...

Kapet në Kakavijë francezi me 30 mijë euro të padeklaruara

Sekuestrohen 30,000 euro të padeklaruara nga Policia Kufitare në Kakavijë. Shuma e parave iu gjet gjatë kontrollit të mjetit i cili drejtohej nga shtetasi francez...

Po ikte nga Shqipëria, Policia i kontrollon çantën e dorës 58 vjeçares në Kakavijë: Gjen mijëra euro të dyshuara nga aktiviette kriminal (EMRI)

Leonora Floku është 58 vjeçarja e proceduar penalisht nga Policia në Kakavijë, pasi ka tentuar të largohet nga Shqipëria me një sasi të madhe...

Ambasadorja Kim me mesazh nga Kakavija: Tregohuni të zgjuar dhe të pamëshirshëm përballë krimit

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim dhe ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ndodhen në Kakavijë. Qeveria e SHBA-së i ka dhuruar disa pajisje Policinë së Shtetit...

SKANDAL në Kakavijë/ Pala greke PEZULLON punën pa arsye, qindra qytetarë e dhjetëra makina BLLOKOHEN në të dy anët e Doganës (FOTO)

Qindra qytetarë, dhjetëra kamionë, autobusë dhe vetura të vogla prej më shumë se një ore janë bllokuar në Pikën e Kalimit Kufitar të Kakavijës....

Qytetarët presin me orë të tëra në doganë, pala greke po punon vetëm me një sportel

Në pikat kufitare me Greqinë në Kakavijë dhe Kapshticë, radha e gjatë vijon ende të mbetet si një ndër problematikat më të mëdha të...

Lajmet e fundit