Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
44 %
5.7kmh
0 %
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

kairo

Tragjedi në Egjipt, zjarri në Kishë i merr jetën 41 besimtarëve

Të paktën 41 persona kanë humbur jetën pasi zjarri ka përfshirë një kishë në kryeqytetin e Egjiptit, raportojnë mediat vendase. Sipas autoriteteve kishtare, zjarri ra...

Me bluzë rozë dhe xhinse të ngushta, ja çfarë i ndodh studentes në Universitetin e Kairos (Video)

Një video shokuese tregon atë çka i ndodh një studenteje të veshur në mënyrë ekstravagante teksa ecën në kampusin e Universitetit të Kairos në...

Kairo, gjendet trupi i studentit italian, u torturua për vdekje

Trupi i një student italian që u zhduk një javë më parë në kryeqytetin e Egjiptit, Kairo, është gjetur dhe ka shenja torture. ...

Aksident rrugor me 21 të vdekur në Kairo, shkak mjegulla dhe shpejtësia e lartë

Një aksident masiv ka ndodhur në rrugët e Kairos në Egjipt me pasojë vdekjen e 21 personave si pasojë e përplasjes së dhjetrëra automjeteve....

Lajmet e fundit