Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022

TAG

kafshet

Kush na duan më shumë, macet apo qentë?

Shkencëtarët i kanë dhënë përgjigje një prej pyetjeve që ka nxitur më shumë debat mes adhuruesve të maceve dhe atyre të qenve. Kush e...

Kur reflekton Landi i WSF: Fëmijët, të moshuarit e kafshët nuk shtiren kurrë

Ky është një lloj refleksioni nga Landi i West Side Family i cili ka dalë në përfundimin se fëmijët, të moshuarit e kafshët nuk...

Imami i Xhamisë hap dyert për macet në këto ditë të ftohta janari (Foto-Video)

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s); if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src...

E vërteta e errët për tigrat e bardhë

Kenny, është tirgi i bardhë që u bë shkasë për shpërthimin e një debati mjaft të gjerë lidhur me fatin e tigrave të bardhë....

Lajmet e fundit