Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022

TAG

kafshet

Pandat nuk janë më të rrezikuara, rritet popullisa e tyre

Unioni Ndërkombëtar për Ruajtjen e Natyrës ka njoftuar ditën e sotme se pandat nuk janë më të rrezikuara në Kinë. Sipas të...

“Në Shqipëri barinjtë nuk mund të kullosin kopetë nga frika e trafikantëve të hashashit”

Se çfarë shtrirje ka mbjellja e kanabisit në të gjithë territorin e Shqipërisë e tregon më së miri frika e barinjve për të kullotur...

Momenti kur disa fshatarë të mirë shpëtojnë leopardin nga mbytja në pus (Video)

Një grup fshatarësh janë bërë bashkë për të shpëtuar një leopard që kishte rënë në një pus të gjerë dhe të thellë në Indi....

Tërhoqi qenin zvarrë me makinë, policia shoqëron shijaksin

Policia e Durrësit ka kryer shoqërimin e një 42 vjeçari nga Shijaku pas një video të publikuar në rrjetet sociale ku dukej teksa tërhiqte...

Qentë preferojnë t’i kryejnë nevojat personale në harmoni me fushën magnetike të Tokës

Qentë duket se ndërmarrin një ritual të mistershëm përpara se të kryejnë nevojat e tyre personale buzë trotuarit. Nuk është e pazakontë për një...

Lajmet e fundit