Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

kafet

Pas disa muajsh hapen kafet dhe restorantet në Greqi, “plasin” rezervimet, qytetarët duan të shijojnë “jetën e natës”

Qeveria greke ka marrë vendimin që pas 6 muajsh të lejojë që të hapen baret, restorantet. Sot në orën 7 shumë lokale në Athinë kanë...

Lajmet e fundit