Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

kafe

Pas disa muajsh hapen kafet dhe restorantet në Greqi, “plasin” rezervimet, qytetarët duan të shijojnë “jetën e natës”

Qeveria greke ka marrë vendimin që pas 6 muajsh të lejojë që të hapen baret, restorantet. Sot në orën 7 shumë lokale në Athinë kanë...

Si mund ta zbuloni nëse jeni me Covid-19 duke pirë kafe, ekspertët tregojnë studimin më të fundit

Studime të shumta janë bërë në lidhje me simptomat e koronavirusit. Një ndër ta është edhe humbja e nuhatjes dhe shijes. ...

Të mbyllur në shtëpi, por shqiptarët nuk hoqën dorë nga kafeja, importet shënojnë REKORD historik në prill

Në gjysmën e parë të marsit dhe në prill, shqiptarët, ashtu si gjithë shtetasit e vendeve të e tjera u përballën me një situatë...

Sot Kurban Bajrami, Haradinaj bën gjestin e veçantë me policët (FOTOT)

Kryeministri i Kosovës në dorëheqje, Ramush Haradinaj e ka kthyer tashmë në tradditë që kontaktin e parë për festën e Bajramit ta ketë me...

Meta e nis javën në Kosovë, shijon kafen buzë liqenit të Vermicës (FOTO)

Që prej ditës së djeshme presidenti Ilir Meta ndodhet në Kosovë, ku takoi edhe kryeministrin e dorëhequr të Kosovës Ramush Haradinajn. ...

Pas konferencës, Meta heq kollaren dhe përvesh mëngët, pi kafen e mëngjesit me gazetarët në Presidencë

Presidenti i Republikës, Ilir Meta mbajti mëngjesin e kësaj të hëne një konferencë për shtyp, ku u shpreh edhe njëherë i bindur se zgjedhje...

‘U fut në furrë po piqet’, Rama dhe Ulsi Manja bisedë në kafe për Metën: Gaboi rëndë; Kryeministri tregon memet: O Zot! Doli mo...

Kryeministri Edi Rama është duke zhilluar një takim me banorët e njësisë Administrative nr.11 në Tiranë. Rama shoqëroohet nga kryebashkiaku Erion Veliaj si dhe...

 Rama nuk heq dorë nga 30 qershori, ja si uron mirëmëngjes (FOTO)

Teksa presidenti Ilir Meta ka shfuqizuar 30 qershorin, kryeministri Edi Rama nuk i ndahet kësaj date. Ndërsa PS miratoi dje...

Dje u zgjodh në krye të Akademisë së Shkencave, Gjinushi fotografohet duke pirë kafe me Ramën

Një ditë pasi u zgjodh në krye të Akademisë së Shkencave, Skënder Gjinushi është parë duke pirë kafe me kryeministrin Edi Rama. ...

Vuçiç dhe Dodik kafe në Tiranë, mediat serbe: Takim vëllezërish!

Ndonëse u shpallën të padëshiruar nga Vetëvendosje, Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç dhe lideri i serbëve në Bosnje Milorad Dodik ndodhen sot në Tiranë....

Lajmet e fundit