Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

kadastra shqiptare

Kadastra harton hartat për dy blloqe në Lukovë, janë 1105 pasuri të paluajtshme: 45 ditë kohë për pronarët të paraqesin ankesat

Kadastra Shqiptare njofton se ka hartuar hartat kadastrale për dy blloqe në fshatin Lukovë, pjesë e Bashkisë së Sarandës dhe lajmëron të gjithë pronarët...

“Rokadë” në Kadastrën e e Pogradecit, largohet Genti Mahmutaj, ja kush e zëvendëson

Lëvizje në Kadastrën e Pogradecit, pasi drejtori i komanduar Genti Mahmutaj është larguar nga detyra.Ai kishte rreth një vit i komanduar në Kadastrën e...

PD e çoi në gjyq, Lame fillon “avazin” e vjetër: Apartamentet nuk janë me shenjë, ca të majtë e ca të djathtë

Drejtori i Përgjithshëm i Kadastrës Artan Lame së bashku me drejtoreshën e drejtorisë vendore Tirane-1, Risena Xhaja, kanë marrë pjesë në përfundimin e procesit...

Kadastra e Sarandës i besohet Andri Dhimës, ish-drejtoresha emërohet në Drejtorinë e Përgjithshme të ASHK

Kadastra e Sarandës do të ketë Andri Dhimën si drejtuesin e ri, pas largimit të ish-drejtoreshës Kozeta Statha.Kjo e fundit është emëruar në Drejtorinë...

Lajm i mirë nga Kadastra: Përfundon faza e parë e procesit të regjistrimit fillestar për bllokun e parë në Vuno (LISTA E EMRAVE TË...

Agjencia Shteterore e Kadastrës ka njoftuar se ka përfunduar faza e parë e procesit të regjistrimit fillestar për bllokun e parë të ZK 3844...

Artan Lame flet per “regjistrimin”: Ajo mbledhje është zhvilluar në 2017, ç’ka kam thënë janë të vërteta, ndryshimi i vetëm: Ligji i ri ...

Ditën e sotme gazetari Artan Hoxha publikoi një regjistrim zanor të kreut të Kadastrës Shqiptare Artan Lame, i cili fliste për 320 mijë prona...

Artan LAME analizon programin e PD: Eshtë robin-hudiane ideja e marrjes së TOKES oligarkëve për t’ua dhënë pronarëve. Ekspertja e PD kundër BASHES (E...

Artan Lame, kreu I Kadastrës në një dalje sot përpara medias ka analizuar programin e PD për tokën, ish-pronarët, legalizimet, apo marrjen e tokës...

Kadastra Shqiptare bën njoftimin e rëndësishëm, publikohet lista e qytetarëve që do të pajisen me Certifikatë Pronësie

Kadastra Shqiptare ka bërë një njoftim të rëndësishëm për kompensimin financiar të pronarëve të pasurive të paluajtshme, pronë private, për sipërfaqet takuese. ...

Kadastra Shqiptare bën njoftimin e rëndësishëm: Ndryshon pamja e dokumenteve të pronësisë, ja si do të duken (FOTO)

Kadastra Shqiptare ka bërë një njoftim të rëndësishëm në lidhje me ndryshimin e formatit dhe pamjen e dokumentave të pronësisë. Përmes...

Lame në Kadastrën e rinovuar të Korçës, nxjerr dokumentin e rrallë: Shikoni çfarë është respekti i korçarit për LIGJIN

Korça njihet si djep kulture por kreu i Kadastrës Artan Lame sapo e ka përforcuar këtë përmes një dokumenti që daton nga viti 1994...

Lajmet e fundit